Witamy w rejestracji nowego uzytkownika E-Foto

Imię   
Nazwisko   
Kod pocztowy   
Adres   
Miasto   
Adres E-mail   
Telefon   

NIP   
Firma   

Nazwa użytkownika   
Hasło   
Powtórz hasło   
Na podany adres e-mail zostanie wysłany adres strony, na którą należy wejść aby potwierdzic rejestrację. Numer karty stałego klienta prosimy przesyłać na adres fotonet@fotonet.info z podanym loginem konta.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez FotoNet z siedzibą w Tychach (adres: ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy), zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FotoNet z siedzibą w Tychach (adres: ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy) zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celach marketingowych obejmujące przesyłanie informacji drogą elektroniczną lub pocztową. Niniejsza zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.


Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie  danych osobowych przez firmę Fotonet Tychy ul. Fabryczna 2, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych - Dz.U. nr 133 poz. 883 z 1997 r.