DE PL EN

Programy z rodziny e-foto.

Na tej stronie można wybrać trzy rodzaje programu e-foto. Przygotowaliśmy dla Ciebie programy które dają nowe możliwości. Od przesłania plików w celu otrzymania odbitek, po przez Foto Album, Foto Kalendarz jak i gadżety oraz własnoręcznie przez Ciebie wykonana Foto Książka lub Album. Nowością jest wersja programu e-foto dla użytkowników komputerów firmy Apple, działającą również pod najnowszą wersją Mac OS X.

Wybierz interesującą Cię wersję e-foto i wyślij nam Twoje zdjęcia,
a my zajmiemy się resztą.


wer. 6.6p
Dla Windows:
XP, VISTA (32 i 64 bity)
i 7 (32 i 64 bity)
14.11.2012 (335,5 MB)

pobierz


UWAGA! Jeśli macie Państwo problem z wysyłaniem zleceń z e-fotoPrint, należy pobrać i rozpakować zawartość paczki do katalogu w którym zainstalowany jest program e-foto Print, zastępując istniejące pliki. Tu można pobrać paczkę >>

Uwaga, program pyta się o nr ID:1001

UWAGA! Najnowszy program posiada tylko podstawowe szablony produktów. By pobrać paczkę z nowymi produktami dla programu
e-fotoPrint kliknij
tutaj >>>

Oprogramowanie e-fotoPrint przeznaczone jest do tworzenia Foto Książek jak i Albumów, które będą drukowane i oprawiane w miękkie lub twarde okładki.

Oprogramowanie to pozwala zaprojektować album poprzez
umieszczenie fotografii, wprowadzanie tekstów, wybór tła strony, ustawienie odpowiednich ramek oraz wprowadzenie dodatkowych efektów. Można dowolnie zmieniać wielkość oraz położenie fotografii, co pozwala zaprojektować dowolny album.

Program pozwala na przesłanie do nas własnych zdjęć przygotowanych dla różnego rodzaju gadżetów (foto kubek, koszulka, ...) jak i korzystania z gotowych szablonów.
Wersja 6.6p
- poprawiono protokół wysyłania (brak potrzeby restartu programu przy wysyłaniu kilku produktów)
- nowe poprawki dla programu
Wersja 6.5p
- dodana możliwość wyboru koloru przekładek dla Foto Albumów
- nowe poprawki dla programuwer. 3.67p dla Windows:
XP, VISTA, 7, 8, 10 (32 i 64 bity)
02.11.2016 (6,3 MB)
pobierz

wer. Proto 4.3p Dla Windows:
XP, VISTA, 7, 8, 10(32 i 64 bity)

02.11.2016 (6,3 MB)
pobierz

Program pozwalający na przesłanie drogą internetową plików w celu wykonania zdjęć na czterech rodzajach papieru (błyszczący, matowy, jedwabisty i mataliczny).
W całej gamie formatów od 9x13 do 76x400 cm.

Przed pierwszym uruchomieniem programu polecamy wykonać następujące czynności. Kliknij w ikonkę zainstalowanego programu prawym przyciskiem myszki. Wejdź w Właściwości. Wybierz zakładkę "Zgodność". Zaznacz "Uruchom ten program w trybie zgodności z:", z panelu wybierz Windows XP Service Pack 3. Poniżej w panelu poziomu uprawnień zaznacz opcję "Uruchom ten program jako administrator".wer. 2.5
Dla Mac OS X
Intel
02.01.2018 (2,22 MB)

pobierz

Program pozwalający na przesłanie drogą internetową plików w celu wykonania zdjęć na czterech rodzajach papieru (błyszczący, matowy, jedwabisty i mataliczny). W całej gamie formatów od 9x13 do 76x400 cm. Dla komputerów firmy Apple.

Jak zainstalować w systemie OS X Mavericks:
W związku z pojawieniem się nowego OSX Mavericks, nie otwiera on programu instalacyjnego e-FotoMAC. Znaleźliśmy na to sposób, aby użytkownik ściągał plik samej aplikacji z rozszerzeniem e-FotoMAC.app przytrzymując wciśnięty klawisz lewy CTRL, prawym klawiszem myszy klikamy na otwórz, oraz potwierdzimy otwarcie programu z nieznanego źródła, klikając OK.
Program się uruchomi.

Prosimy przed pierwszym uruchomieniem programu nacisnąć na ikonę programu, następnie prawym przyciskiem myszki wywołać menu i nacisnąć w pole otwórz.

Tu można pobrać spakowany plik programu.

Pobierz program
Ściągnij nowy program!!!Nasi przyjaciele


Firmy z którymi współpracujemyWażne! Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

fotonet zdjęcia przez internet fotografia cyfrowa laboratorium cyfrowe tychy